• 1
    Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola 1118 Bp Csíki-hegyek u. 13-15.
Tel. fax.: 06-1-246-80-16 OM szám: 034994
Aktuális
  • Kitűnő tanulók

    A 2019/2020-AS TANÉVBEN KITŰNŐ TANULÓK

    1. évfolyam:

    1.a:

    Beke Borka

    Borbály Johanna

    Burányi Hanna

    Cséke Domonkos

    Darányi Anna

    Gubovits Levente

    Katkó Enikő Petra

    Neumann Flóra

    Rózsa Bátor Benedek

    Tamási Nelli Rebeka

    Vass Ádám

    Zala Dominik

    1.b

    Bárczay Kovács Léla

    Bognár Erik

    Császár Viktória

    Dobák Péter

    Gonda Mirjam

    Kiss Csaba

    Kovács Boglárka

    Orosz-Ballay Emese

    Salánki Lili

    Szentmiklósi Péter

    Szóga Luca

     

    2. évfolyam:

    2.a

    Borsós Flóra Anna

    Groll Benedek

    Kondor Sára

    Lőkös Éda

    Mahó Anna Liza

    Nagy Miklós Zalán

    Nagy Zsolt

    Pongrátz Krisztián Ottó

    Sereg Viktória

    Sztancsik Flórián

    2.b

    Barbinek Csanád Gábor

    Hardy Géza

    Nádasdi Ádám

    Németh Liliána

    Ribi Szilveszter

    Schmidt Enikő

    Sirály Eszter

    2.c

    Horváth Krisztián

    Kerékfy Levente

    Kunczly Kamilla

    Kurta Katica

    Kurta Kristóf

    Móricz Panna Viktória

    Séllei Bulcsú Koppány

    Simon Flóra

     

    3. évfolyam:

    3.a

    Gonda Fruzsina

    Halácsy Enikő

    Hölzel Zsófia

    László Tamara

    Ligeti-Ziszisz Márk Leonidász

    Rózsa Boróka Mária

    Szabó István

    Sztancsik Zalán

    Tapodi Sári

    Udvarhelyi Hanga Luca

    3.b

    Barcsánszky Henrietta

    Borbély Boldizsár

    Darányi Márk

    Hallgas Márton

    Kálmán Lili

    Kovács Fanni

    Lóránth Lilla

    Szilágyi András

    Vass Míra Kinga

    Vörös Dóra Franciska

     

     

    4. évfolyam:

    4.a

    Borsós Hunor

    Gergely Rebeka Noémi

    Kertész-Kovács Kende

    Mónus Máté

    Nagy Áron Norbert

    Rakonczay Tamara Jázmin

    Tomoga Anna

    Zaman Melissa

    4.c

    Fajszi Horka

    Korbuly Luca

    Mátrai Dávid

    Nagy Léna Franciska

    Schmidt Emese

    Újvári Hanna Olívia

     

    5. évfolyam:

    5.a

    Peregovits Anna

    5.b:

    Husonyicza Botond

    Laczkó Katalin

    Lukács Lilla

    Szabó Benjamin

    Szomolányi Zsófia Beatrix

    Tóth Borka Adrienn

    Veres Nóra

    5.c

    Barbinek Csinszka Mónika

    Csatári Dávid György

    Galgóczi Ádám István

    Katkó Emese Hanna

    Körmendi Lara

    Lovas Olivér

    Takács Panna Ágnes

     

    6. évfolyam:

    6.a

    Frivaldszky Gergely Ágoston

    Körmendi András

    Takács Zalán György

    6.b

    Horváth Panna Laura

    Major Barnabás Zoltán

    Pongrátz Oxána Krisztina

    Rixer Emma

    6.c

    Bukovits Júlia Dorina

     

    7. évfolyam:

    7.b

    Szilágyi Barbara

     

    8. évfolyam:

    8.b

    Bácsi Vanessza

    Farkas Amanda

     

     

     

    A diákolimpiai egyéni versenyszámok bajnoka

     Kerületi Diákolimpia

     

    Úszás

    (mellúszás)                                                     

    Marosszéki Armand      I. hely              3.b

     

    Asztalitenisz

    Varga Zsófia                I. hely              8.b

     

    Teremtájfutás                                    

    Körmendi Lara             I. hely              5.c

    Rumi Nimród               I. hely              7.b

    Velkopolszki Karina     I. hely              7.b

    Farkas Amanda            I. hely              8.b

     

    Budapesti Diákolimpia

     

    Teremtájfutás               Nagy Áron                   I. hely       4.a

    Asztalitenisz                Varga Zsófia                I. hely       8.b

     

     

    A 2019-20-as tanévben az év sportolója, Páva Tibor emlékdíjat Varga Zsófia 8.b osztályos tanuló érdemelte ki.

    Gratulálunk!

     

    A 2019-20-as tanévben:

    A 3. évfolyam legjobb tanulója:

    Barcsánszky Henrietta            3.b 

     

    A 4. évfolyam legjobb tanulója:

     Borsós Hunor                          4.a

     

    Az 5. évfolyam legjobb tanulója:    

    Körmendi Lara                       5.c

                       

    A 6. évfolyam legjobb tanulója:

    Körmendi András                   6.a

     

    A 7. évfolyam legjobb tanulója:

    Borsós Ábel                             7.a

     

    A 8. évfolyam legjobb tanulója:       

    Bácsi Vanessza                        8.b

     

     

    A 2019-20-as tanévben AZ ISKOLA LEGJOBB TANULÓJA címet Farkas Amanda 8.b osztályos, 8 éven át kitűnő tanuló nyerte el.

     

    Gratulálunk a díjazott tanulók eredményeihez és ezért köszönetünket szeretnénk kifejezni a tanulók szüleinek is, hogy mindezeket lehetővé tették gyermekeik számára és támogatták őket a tanulásban.

     

  • 1
Hírek
  • 2020-06-29

    Sporteredmények 2019/2020

    Részletek
  • 2020-06-15

    Tanulmányi versenyek 2019/2020 alsó tagozat

    Részletek
  • 2020-06-15

    Tanulmányi versenyek 2019/2020 felső tagozat

    Részletek
  • 2020-04-06

    DOKUMENTUMOK A BEIRATKOZÁSHOZ

    Részletek
  • 2020-04-05

    Iskolai bemutatkozó leendő elsős tanulók szüleinek

    Részletek
  • 2020-03-18

    Tavaszi szünet: 2020 április 8 - 2020 április 15.

    Részletek
  • 2020-03-17

    Adó 1% felajánlás

    Részletek
  • 2020-03-14

    Digitális oktatás

    Részletek
  • 2020-03-13

    Igazgatói utasítás

    Részletek
  • 2020-03-02

    Nyílt órák leendő elsősök szüleinek

    Részletek
  • 2020-02-20

    Szülői tájékoztató hitoktatással kapcsolatban (2020/21-es tanév)

    Részletek
  • 2020-01-10

    Alapítványi bál

    Részletek
  • 2019-12-16

    Karácsonyi üdvözlet

    Részletek
  • 2019-11-28

    Adventi családi kézműves foglalkozás és karácsonyi vásár

    Részletek
  • 2019-11-22

    1. helyezés és különdíj kerületi vers- és prózamondó versenyen

    Részletek
TÖBB ÖSSZES BETÖLTÉSE

Galériák

TÖBB ÖSSZES BETÖLTÉSE