Sportesemények

Varga Zsófia asztalitenisz diákolimpiai döntő 7. helyezett

Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő, 
2019. február 14-17. Karcag
 
A budapesti "B" kategóriás Asztalitenisz Diákolimpiát megnyerő Varga Zsófia 7.b osztályos tanulónk indulási jogot nyert az országos diákolimpiai döntőn való részvételre. 
A IV. korcsoport versenyére február 15-én Karcagon került sor, melynek a város Művelődési Központja adott otthont. 
26 asztalon folytak egyszerre a csoportmérkőzések. Zsófi nagyon erős csoportban a 2. helyen jutott tovább a főtáblára. A csoportelső a versenyen 2. helyezést elérő Kasza Anett lett.
A főtáblán nagyon szoros küzdelemben 3:2  arányban most az ellenfele bizonyult jobbnak, így sajnos már nem jutott tovább. 
Végeredményben a legjobb 12 közé jutott, ahol a megosztott 7. helyen végzett.
 
Nagyon szép teljesítmény!
Gratulálunk Zsófi!
 
Csak így tovább!
 
Jövőre, veled, ugyanott!
 

Diákolimpiai sporteredmények 2018-2019. tanév I. félév

DIÁKOLIMPIA Verseny

Név

Helyezés

 

 

 

 

 

Atlétika váltó csapatbajnokság

     

Leány  váltó I. kcs

Kürti Tilla

V.

 
 

Princess Lili

   
 

László Tamara

   
 

Tapodi Sára

   
 

Udvarhelyi Hanga

   
 

Princess Patrícia

   
       

Fiú váltó II. kcs

 

VIII.

 

Leány  váltó II. kcs

Peregovics Anna

4.a

III.

 

Jakab Anna

4.a

 
 

Ács Sánta Kata

4.a

 
 

Tóth Emília

4.a

 
 

Koncsik Zsófia

4.a

 
 

Turcsány  Eszter

5.a

 

Fiú váltó III. kcs

 

IV.

 

Leány váltó III. kcs

 

IV.

 

Fiú IV. kcs

 

IV.

 
       

Túranap/verseny

     

Csíkihegyek B. csapat(Természetes Barátok)

5.B

I.

 

 

 

 

 

Úszóverseny

       

Alsó

Egyéni

     

Hát

Udvarhelyi Zsófia

4.b

II.

Hát

Kollin Vince

4.c

V.

Hát

Lányi Barnabás

4.a

VI.

Mell

Imre Gábor

4.c

VI.

Mell

Kovács Levente

4.c

II.

       

Felső

Egyéni

     

Hát

Kunczly Bertalan

6.b

I.

Hát.

Kunczly Nikoletta

8.b

II.

Mell

Kuti Bálint

6.b

X.

Mell

Simon Anna

6.b

VII.

Mell

Kovács Emese

6.a

VIII.

Gyors

Lengyel Botond

8.a

VIII.

       

LÁNY Váltó csapat

 

László Milla

6.b

III.

 

Kovács Emese

6.a

III.

 

Oláh Ditte

6.b

III.

 

Simon Anna

6.b

III.

       

Sakk verseny

Csapat

Barbinek Csinszka

4.c

III.

 

Szabó Leila

 

III.

 

Schmidt Emese

 

III.

       

Egyéni

Schmidt Emese

 

I.

       

KERÜLETI Asztalitenisz III. kcs

egyéni

Szarka Olivér

6.a

IV.

 

Oláh Ditte

6.b

IV.

 

László Milla

6.b

IV.

       

 KERÜLETI   Asztalitenisz IV. kcs 2018.11.17.

EGYÉNI

Varga Zsófia

7.b

II.

 

Kunczly Nikoletta

8.b

IV.

 

László Réka

7.b

IV.

       

 BUDAPESTI  Asztaliteniszt IV. kcs 2018.12.10.

EGYÉNI

Varga Zsófia

7.b

I.

 

Király Dávid

8.a

V-VIII.

       

TEREMTÁJFUTÁS - 2019.01.16.

FIÚ II. korcsoport 

Imre Gábor

4.c

1.  hely

 

Nagy Áron Norbert

3.a

1.  hely

 

Galgóczi Ádám István

4.c

3.  hely

 

Szula Péter

4.a

4.  hely

 

Takács Zalán György

5.a

5.  hely

 

Medvéssy Aladár Botond

4.c

8.  hely

 

Sirály András

4.c

9.  hely

 

Fiú III. korcsoport

Tóth Márk

6.a

4.  hely

 

Gál Bálint

6.a

6.  hely

 

Keszthelyi Zsombor

5.a

9.  hely

 
       

Fiú IV. korcsoport

Hajdu Levente

7.a

2.  hely

 

Takács Richárd Márk

7.b

4.  hely

 

Varga Máté

7.a

10.  hely

 
       

Lány II. korcsoport

Tóth Emília

4.a

3.  hely

 

Katkó Emese Hanna

4.c

4.  hely

 

Rakonczay Tamara Jázmin

3.a

6.  hely

 

Tomoga Anna

3.a

7.  hely

 

Barbinek Csinszka Mónika

4.c

8.  hely

 

Lány III. korcsoport

Sánta Kinga

 

1.  hely

 

Stock Ildikó Petra

 

3.  hely

 

Szórád Bettina

 

5.  hely

 

Bodnár Mikolt

 

6.  hely

 

Velkopolszky Karina

 

7.  hely

 

Pongrátz Oxána Krisztina

 

8.  hely

 

Lány IV. korcsoport

Farkas Amanda

7.b

1.  hely

 

Bácsi Vanessza

7.b

4.  hely

 
       

TEREMTÁJFUTÁS budapesti - 2019.01.19.

       

Körmendi Lara    4.a    2. hely

     
       

Úszás budapesti - 2019.01.20.

       

50 m mell

Marosszéki Armand

2.a

2. hely

 

Diákolimpiai sporteredmények 2018-2019. tanév

Sporteredményeink

Diákolimpia összesített eredménye:

kerületi IV. hely

 

A kerületi diákolimpiai egyéni versenyszámok bajnokai:

Hadobás Zétény                8.b      gyorskorcsolya, súlylökés,atlétika

Tölgyesi Levente               8.a      tájfutás

Sós Lilla                           8.b      asztalitenisz

Széplaki Balázs                  7.b      atlétika

Imre Zsófia                       6.a      tájfutás

Rumi Nimród                     5.b      tájfutás        

Kurtács Zsófia                   5.a      judo

Oláh Ditte                         5.b     falmászás

Pongrátz Oxána                 4.b      tájfutás

Körmendi András               4.a      tájfutás

Körmendi Lara                   3.c      tájfutás

 

   AZ ÉV SPORTOLÓJA: Hadobás Zétény 8.b

                                              GRATULÁLUNK!

Újabb szép sporteredmények!

 
A tájfutásban elért budapesti és országos sporteredményekért polgármesteri dicséretben és oklevélben részesült
Kálmán Tamara 7.a,
Kálmán Imola - tavaly elballagott diákunk.
Taiwo Joshua 7.a,
atlétikában nyert többszörös kerületi bajnoki címéért érdemelte ki a dicséretet.
 
 
A 2014-2015-ös tanév diákolimpikonjainak ünnepségére
2015. november 12-én került sor az önkormányzat dísztermében.
Gratulálunk Gyalog Zoltán tanár úr tanítványainak!
 
A 2015-2016. tanév kerületi, atlétikai, diákolimpiai,
IV. korcsoportos, 6 x 200 méteres váltófutásban
iskolánk fiú csapata aranyérmet nyert.
 
A győztes csapat tagjai:
Taiwo Joshua 7.a, Boros Péter 7.b, Simon Dávid 8.a, Nagy Gábor 8.a, Laufer Csaba 8.a, Virág Soma 8.b.
 
GRATULÁLUNK AZ EREDMÉNYES SZEREPLÉSHEZ!

 
További cikkeink...