Sportesemények

Diákolimpiai sporteredmények 2018-2019. tanév

Sporteredményeink

Diákolimpia összesített eredménye:

kerületi IV. hely

 

A kerületi diákolimpiai egyéni versenyszámok bajnokai:

Hadobás Zétény                8.b      gyorskorcsolya, súlylökés,atlétika

Tölgyesi Levente               8.a      tájfutás

Sós Lilla                           8.b      asztalitenisz

Széplaki Balázs                  7.b      atlétika

Imre Zsófia                       6.a      tájfutás

Rumi Nimród                     5.b      tájfutás        

Kurtács Zsófia                   5.a      judo

Oláh Ditte                         5.b     falmászás

Pongrátz Oxána                 4.b      tájfutás

Körmendi András               4.a      tájfutás

Körmendi Lara                   3.c      tájfutás

 

   AZ ÉV SPORTOLÓJA: Hadobás Zétény 8.b

                                              GRATULÁLUNK!

Újabb szép sporteredmények!

 
A tájfutásban elért budapesti és országos sporteredményekért polgármesteri dicséretben és oklevélben részesült
Kálmán Tamara 7.a,
Kálmán Imola - tavaly elballagott diákunk.
Taiwo Joshua 7.a,
atlétikában nyert többszörös kerületi bajnoki címéért érdemelte ki a dicséretet.
 
 
A 2014-2015-ös tanév diákolimpikonjainak ünnepségére
2015. november 12-én került sor az önkormányzat dísztermében.
Gratulálunk Gyalog Zoltán tanár úr tanítványainak!
 
A 2015-2016. tanév kerületi, atlétikai, diákolimpiai,
IV. korcsoportos, 6 x 200 méteres váltófutásban
iskolánk fiú csapata aranyérmet nyert.
 
A győztes csapat tagjai:
Taiwo Joshua 7.a, Boros Péter 7.b, Simon Dávid 8.a, Nagy Gábor 8.a, Laufer Csaba 8.a, Virág Soma 8.b.
 
GRATULÁLUNK AZ EREDMÉNYES SZEREPLÉSHEZ!

 

Kerületi tájfutó diákolimpia

A múlt hétvégén népes csapattal vett részt iskolánk a kerületi tájfutó diákolimpián.

Nemzetközi verseny csíkis győztesekkel

A karintiai Villach város 31. Saskarom versenyén vívásban ért el első helyezést Rabinowitz Noémi 6.a és Rabinowitz Benjamin 8.b osztályos tanulónk.

További cikkeink...