• 1

A 2019/2020-AS TANÉVBEN KITŰNŐ TANULÓK

1. évfolyam:

1.a:

Beke Borka

Borbály Johanna

Burányi Hanna

Cséke Domonkos

Darányi Anna

Gubovits Levente

Katkó Enikő Petra

Neumann Flóra

Rózsa Bátor Benedek

Tamási Nelli Rebeka

Vass Ádám

Zala Dominik

1.b

Bárczay Kovács Léla

Bognár Erik

Császár Viktória

Dobák Péter

Gonda Mirjam

Kiss Csaba

Kovács Boglárka

Orosz-Ballay Emese

Salánki Lili

Szentmiklósi Péter

Szóga Luca

 

2. évfolyam:

2.a

Borsós Flóra Anna

Groll Benedek

Kondor Sára

Lőkös Éda

Mahó Anna Liza

Nagy Miklós Zalán

Nagy Zsolt

Pongrátz Krisztián Ottó

Sereg Viktória

Sztancsik Flórián

2.b

Barbinek Csanád Gábor

Hardy Géza

Nádasdi Ádám

Németh Liliána

Ribi Szilveszter

Schmidt Enikő

Sirály Eszter

2.c

Horváth Krisztián

Kerékfy Levente

Kunczly Kamilla

Kurta Katica

Kurta Kristóf

Móricz Panna Viktória

Séllei Bulcsú Koppány

Simon Flóra

 

3. évfolyam:

3.a

Gonda Fruzsina

Halácsy Enikő

Hölzel Zsófia

László Tamara

Ligeti-Ziszisz Márk Leonidász

Rózsa Boróka Mária

Szabó István

Sztancsik Zalán

Tapodi Sári

Udvarhelyi Hanga Luca

3.b

Barcsánszky Henrietta

Borbély Boldizsár

Darányi Márk

Hallgas Márton

Kálmán Lili

Kovács Fanni

Lóránth Lilla

Szilágyi András

Vass Míra Kinga

Vörös Dóra Franciska

 

 

4. évfolyam:

4.a

Borsós Hunor

Gergely Rebeka Noémi

Kertész-Kovács Kende

Mónus Máté

Nagy Áron Norbert

Rakonczay Tamara Jázmin

Tomoga Anna

Zaman Melissa

4.c

Fajszi Horka

Korbuly Luca

Mátrai Dávid

Nagy Léna Franciska

Schmidt Emese

Újvári Hanna Olívia

 

5. évfolyam:

5.a

Peregovits Anna

5.b:

Husonyicza Botond

Laczkó Katalin

Lukács Lilla

Szabó Benjamin

Szomolányi Zsófia Beatrix

Tóth Borka Adrienn

Veres Nóra

5.c

Barbinek Csinszka Mónika

Csatári Dávid György

Galgóczi Ádám István

Katkó Emese Hanna

Körmendi Lara

Lovas Olivér

Takács Panna Ágnes

 

6. évfolyam:

6.a

Frivaldszky Gergely Ágoston

Körmendi András

Takács Zalán György

6.b

Horváth Panna Laura

Major Barnabás Zoltán

Pongrátz Oxána Krisztina

Rixer Emma

6.c

Bukovits Júlia Dorina

 

7. évfolyam:

7.b

Szilágyi Barbara

 

8. évfolyam:

8.b

Bácsi Vanessza

Farkas Amanda

 

 

 

A diákolimpiai egyéni versenyszámok bajnoka

 Kerületi Diákolimpia

 

Úszás

(mellúszás)                                                     

Marosszéki Armand      I. hely              3.b

 

Asztalitenisz

Varga Zsófia                I. hely              8.b

 

Teremtájfutás                                    

Körmendi Lara             I. hely              5.c

Rumi Nimród               I. hely              7.b

Velkopolszki Karina     I. hely              7.b

Farkas Amanda            I. hely              8.b

 

Budapesti Diákolimpia

 

Teremtájfutás               Nagy Áron                   I. hely       4.a

Asztalitenisz                Varga Zsófia                I. hely       8.b

 

 

A 2019-20-as tanévben az év sportolója, Páva Tibor emlékdíjat Varga Zsófia 8.b osztályos tanuló érdemelte ki.

Gratulálunk!

 

A 2019-20-as tanévben:

A 3. évfolyam legjobb tanulója:

Barcsánszky Henrietta            3.b 

 

A 4. évfolyam legjobb tanulója:

 Borsós Hunor                          4.a

 

Az 5. évfolyam legjobb tanulója:    

Körmendi Lara                       5.c

                   

A 6. évfolyam legjobb tanulója:

Körmendi András                   6.a

 

A 7. évfolyam legjobb tanulója:

Borsós Ábel                             7.a

 

A 8. évfolyam legjobb tanulója:       

Bácsi Vanessza                        8.b

 

 

A 2019-20-as tanévben AZ ISKOLA LEGJOBB TANULÓJA címet Farkas Amanda 8.b osztályos, 8 éven át kitűnő tanuló nyerte el.

 

Gratulálunk a díjazott tanulók eredményeihez és ezért köszönetünket szeretnénk kifejezni a tanulók szüleinek is, hogy mindezeket lehetővé tették gyermekeik számára és támogatták őket a tanulásban.

 

Galériák

TÖBB ÖSSZES BETÖLTÉSE