Tanulmányi versenyek - felső tagozat 2018-19. II. félév

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2018-19.

 II. félév

Iskolai versenyek

 

 

Matematika háziverseny

5. évf.:

1. Frivaldszky Gergely           5.a

2. Takács Zalán                      5.a

3. Rónai Dániel                      5.a

 

6. évf.:

1. Fajszi Karsa                        6.b

2. Márta Ákos                        6.b

3. Rumi Nimród                     6.b

 

7. évf.:

1. Jónás Rodrigó                    7.b

2. Ternusz-Nagy Kevin           7.b

3. Bácsi Vanessza                   7.b

3. Farkas Amanda                  7.b

 

8. évf.:

1. Toman Helka                     8.b

2. Wojniczky Zsófia                8.b

3. Nagy Enikő                         8.b

 

Történelem verseny

5. évf.:

1. Takács Zalán                      5.a

2. Körmendi András              5.a

3. Rónai Dániel                      5.a

 

6. évf.:

1. Stock Ildikó                        6.b

2. Borsós Ábel                       6.a

3. Körösényi Sámuel              6.a

 

7. évf.:

1. Lovász Viktor                     7.a

2. Koszonics Dániel                7.a

3. Kurtács András                  7.b

 

8. évf.:

1. Krett Zsuzsanna                8.b

2. Keszthelyi Soma                8.a

3. Kenyó Martin                     8.a

 

 

Vers- és prózamondó verseny

5-6. évf.:

1. Jánoska Márk                    6.a

2. Varga Bence                       6.a

3. Turcsányi Eszter                5.a

 

7-8. évf.:

1. Krett Zsuzsanna     8.b

2. Farkas Amanda      7.b

3. Bácsi Vanessza       7.b

 

Kémia verseny

7. évf.:

1. Jónás Rodrigó        7.b

2. Zatykó Bálint          7.a

3. Lovász Viktor          7.a

 

8. évf.:

1. Krett Zsuzsanna     8.b

2. Bodnár Réka          8.b

3. Toman Helka         8.b

 

Biológia verseny

7. évf.:

1. Bodnár Mikolt                   7.a

2. Varga Zsófia                       7.b

3. Dudás-Mihalik Laura         7.b

3. Zatykó Bálint                     7.a

 

8. évf.:

1. Krett Zsuzsanna                8.b

2. Bodnár Réka                      8.b

3. Toman Helka                     8.b

 

Angol fordítóverseny

6. évf.:

1. László Milla                        6.b

2. Rumi Nimród                     6.b

 

7. évf.:

3 órás:

1.: Koris Kinga                       7.a

5 órás:

1. Centgráf Barnabás            7.b

2. Tamáshidy Bence              7.a

3. Lovász Viktor                     7.a

 

 

 

8. évf.:

1. Wojniczky Zsófia               8.b

2. Toman Helka                     8.b

3. Kenyó Martin                     8.a

                                  

 

Kerületi versenyek

(csak az első 6 helyezés)

 

Kerületi matematika verseny

Fajszi Karsa                6.b         1. helyezés

Márta Ákos                6.b         6. helyezés

Jónás Rodrigó            7.b         3. helyezés

Ternusz-Nagy Kevin   7.b         5. helyezés

Wojniczky Zsófia        8.b         6. helyezés

 

Herman Ottó biológia verseny

Krett Zsuzsanna         8.b       5. helyezés

 

Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny

Krett Zsuzsanna         8.b       1. helyezés

 

XXVII. Kaán Károly országos természet és környezetismereti verseny

Körmendi András      5.a       2. helyezés

 

Fekete István szépolvasó verseny

Körmendi András      Dicséret

 

„Szép magyar beszéd” (Kazinczy) verseny

Sólyom Kinga             6.a       2. helyezés

Krett Zsuzsanna         8.b       3. helyezés

 

Vers- és prózamondó verseny

Vers kategória:

Jánoska Márk                         6.a       6. helyezés

Krett Zsuzsanna                    8.b       1. helyezés

 

 

Angol nyelvi kreatív verseny

Írásbeli forduló:

Csikisuli Noname Team        1. helyezés

A csapat tagjai:

Borsós Ábel                6.a

Rónai Alexandra        6.b

Jánoska Márk             6.a

Kunczly Bertalan        6.b

 

 

Szóbeli forduló:

Csiki csapat                2. helyezés

A csapat tagjai:

Varga Bence               6.a

Stock Ildikó                6.b

Oláh Ditte                  6.b

Márta Ákos                6.b

 

Történelem verseny

Stock Ildikó                6.b         6. helyezés

Lovász Viktor              7.a         6. helyezés

Krett Zsuzsanna         8.b         4. helyezés

 

5-6. évfolyamos Természetismereti csapatverseny

Csiki Girls csapat       6. helyezés

Tagjai:

Kondor Flóra              5.b

Pongrátz Oxána         5.b

Rixer Emma                5.b

 

 

Vizuális kultúra-rajzverseny

7-8. évfolyam:

Szőke Anna Lili           8.b       Különdíj

 

Kerületi informatika verseny

Grafika:

Márta Ákos                            6.b       4. helyezés

Rumi Nimród                         6.b       5. helyezés

Dudás-Mihalik Laura                        7.b       2. helyezés

Szövegszerkesztés:

Stock Ildikó                            6.b       4. helyezés

Kenyó Martin                         8.b       5. helyezés

Bemutató:

Zatykó Bálint                         7.a       3. helyezés

 

RÁKÓCZI PÁLYÁZAT:

8.a csapata:               1. helyezés

Keszthelyi Soma

Kovács Olivér

Szórád Flórián

Bóna-Tarnik Bence

 

6.a csapata:               2. helyezés

Jánoska Márk

Borsós Ábel

 

 

6.b csapata:               3. helyezés

Oláh Ditte

Stock Ildikó

Rónai Alexandra

 

 

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny (Dél-Budai XI. és XXII. ker.)

Csapatverseny:

6. évf.:

Zrínyi csapatverseny: 5. helyezés 28 csapatból

A csapat tagjai:

Márta Ákos                6.b      

Fajszi Karsa                6.b      

Rumi Nimród             6.b

Varga Bence               6.a

 

Egyéni verseny (csak az első harmadban végzett tanulók):

5. évf.: 284 fő közül

Frivaldszky Gergely   5.a                   34. helyezés

Takács Zalán              5.a                   65. helyezés

 

6. évf.: 238 nevezőből

Fajszi Karsa                6.b                    7. helyezés

Rumi Nimród             6.b                    9. helyezés

Varga Bence               6.a                   79. helyezés

Márta Ákos                6.b                  80. helyezés

 

8. évf.: 105 fő közül:

Krett Zsuzsanna         8.b       22. helyezés

 

 

Fővárosi versenyek

 

Fővárosi Teleki Pál Közép-magyarországi Földrajz-Földtani Verseny

Krett Zsuzsanna         8.b       10. helyezés

 

Fővárosi matematika verseny

Fajszi Karsa                6.b       10. helyezés (46 bejutott tanuló)

 

 

Országos versenyek

 

TIT Kalmár László 2 fordulós Matematika Országos Verseny      

Fajszi Karsa                6.b       6. helyezés (25 bejutott tanuló)

 

 

Pálmay Lóránt Matematikai Tehetségkutató verseny

Fajszi Karsa                6.b       1. díj

 

Bátaszéki 3 fordulós Matematika Verseny Döntő:

Fajszi Karsa                6.b       14. hely (29 bejutott tanulóból)

 

XV. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny

Fajszi Karsa                6.b     döntőbe jutott 20 tanuló közül

 

 

 

GRATULÁLUNK!