Tanulmányi versenyek - alsó tagozat 2018-19. II. félév

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2018-19.

 II. félév

Iskolai versenyek

 

 

Matematika háziverseny

3. évf.:

1. Nagy Áron                          3.a

2. Fajszi Horka                       3.c

3. Rakonczay Zsombor          3.c

 

4. évf.:

1. Udvarhelyi Zsófia              4.b

2. Szabó-Kazár Emma                        4.b

3. Báthori Alexandra            4.a

 

Nyelvtan-helyesírás verseny

3. évf.:

Borsos Hunor             3.a

Fajszi Horka               3.c

Oláh Petra                  3.b

 

4. évf.:                       

1. Laczkó Katalin        4.b

2. Groll Bora              4.b

3. Kátai Botond          4.a

 

Szövegértés verseny

3. évf.:

1. Schmidt Emese                  3.c

2. Nagy Léna                          3.c

2. Borsós Hunor                    3.a

2. Tomoga Anna                    3.a

3. Kertész-Kovács Kende       3.a

3. György-Márton Máté        3.b

3. Oláh Petra                          3.b

3. Korbuly Luca                      3.c

 

4. évf.:

1. Jakab Anna                        4.a

2. Barbinek Csinszka             4.c

3. Groll Bora                          4.b

3. Tóth Borka                         4.b

 

 

Szépolvasás verseny

3. évf.:

1. Mátrai Dávid                     3.c

2. Prókai Kristóf                     3.b

3. Stock Áron                         3.c      

 

4. évf.:

1. Ménesi Mira                      4.b

 

Vers- és prózamondó verseny

3. évf.:

1. Hancz Ádám                      3.b

2. Gergely Rebeka                 3.a

3. Rakonczay Tamara            3.a

3. Schmidt Emese                  3.c

 

4.évf.:

1. Szentgyörgyi Elizabet       4.a

2. Bátori Alexandra               4.a

3. Barbinek Csinszka             4.c

 

 

 

 

Kerületi versenyek

(Csak az első 10 helyezés)

 

Kerületi matematika verseny

Fajszi Horka               3.c                        5. hely

 

Kerületi rajzverseny

Rusznák Ádám           2.a       3. helyezés

Berka Dió                   3.a       Különdíj

Bukovits Beatrix        3.b       Különdíj         

Kátai Emőke               4.b       Különdíj         

Katkó Emese              4.c       Különdíj

 

Fekete István szépolvasási verseny

Ménesi Mira              4.b       Különdíj         

Mátrai Dávid              3.c       Dicséret

 

Helyesírás verseny:

Fajszi Horka               3.c       8. hely

 

 

Vers- és prózamondó verseny

3. évfolyam:

Hancz Ádám                            3.b      1. hely

 

4. évfolyam:

Szentgyörgyi Elizabet                         4.a      Dicséret

 

Olvasás-szövegértés verseny

4. évf.:

Groll Bora                              4.b       7. hely

 

 

FÖLD NAPJA – RAJZPÁLYÁZATOK

Az év madara a gólyatöcs:

Feicht Anna                           1.c       3. helyezés

Barcsánszky Henrietta          2.b       Különdíj

 

Rovarábrázolás:

Müller Zsófia                         3.c       Különdíj

 

FÖLD NAPJA – SZÖVEGES PÁLYÁZATOK

Méhek kincse:

Herczeg Letícia, Tapodi Sári, Sztancsik Zalán                                  2.a       Különdíj

Tóth Boglárka Diána, Tomoga Anna, Felker Zsófia Lilla    3.a       3. helyezés

 

A méhek:

Zaman Melissa          3.a       1. helyezés

 

 

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny (XI. és XXII. ker.):

2. évf.: 278 fő közül

Szilágyi András                      2.b       16. hely

Halácsy Enikő                         2.a       32. hely

Korona Dávid                         2.b       69. hely

Azary Barnabás                      2.a      155. hely

Szabó István                           2.a      189. hely

Hölzer Zsófia                          2.a      197. hely

 

 

3. évf.: 219 fő közül

Fajszi Horka                           3.c       134. hely

Rakonczay Tamara                3.a       139. hely

Zaman Melissza                     3.a       149. hely

Borsós Hunor                        3.a       160. hely

Tomoga Anna                        3.a       162. hely

Mátrai Dávid                          3.c       177. hely

 

 

 

4. évf.: 361 nevezőből:

Sirály András                         4.c       75. hely

Bátori Alexandra                   4.a       77. hely

Kolumbán Anna                    4.b     107. hely

Udvarhelyi Zsófia                  4.b     121. hely

Szentgyörgyi Elizabet            4.a     125. hely

Nagy Emese                           4.b     139. hely

Kátai Botond                         4.a     170. hely

Barbinek Csinszka                 4.c     183. hely

 

 

GRATULÁLUNK!