Tanulmányi versenyeredmények felső tagozaton

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2017-18.

 I. félév

Iskolai versenyek

 

Gratulálunk minden résztvevőnek.

 

Simonyi Zsigmond házi helyesírás verseny

5. évfolyam:                          1. Sólyom Kinga                    5.a

                                               2. Stock Ildikó                        5.b

                                               3. Fajszi Karsa                        5.b

 

6. évfolyam:                          1. Imre Zsófia                        6.a

                                               2. Bácsi Vanessza                   6.b

                                               3. Nagy Laura                        6.b

 

7. évfolyam:                          1. Borsós Jázmin                    7.b

                                               2. Krett Zsuzsanna                  7.b                             

                                               3. Fülöp Réka                          7.b

 

8. évfolyam:                          1. Rózsa Noémi                      8.b

                                               2. Lázár Viktória                     8.a

                                               3. Kalászi Anna                       8.a      

 

 

Varga Tamás országos matematikaverseny iskolai forduló:

7. évfolyam:                           1. Borsós Jázmin       7.b

                                                1. Nagy Enikő            7.b

                                                3. Fülöp Réka             7.b

 

8. évfolyam:                          1. Kocsis Botond       8.a

                                               2. Baranyi Lívia          8.a

                                               3. Rózsa Noémi          8.b

Biológia verseny

7. évfolyam:                          1. Krett Zsuzsanna    7.b

                                               2. Borsós Jázmin         7.b                             

                                               3. Fülöp Réka              7.b

 

8. évfolyam:                          1. Kiss Márk               8.a

                                               2. Horváth Szonja       8.a

                                               3. Siyam Írisz              8.a      

Kémia verseny

7. évfolyam:                          1. Krett Zsuzsanna    7.b

                                               2. Toman Helka          7.b                             

                                               3. Fülöp Réka              7.b

 

8. évfolyam:                          1. Lóki Márk              8.a

                                               2. Kalászi Anna           8.a

                                               3. Kocsis Botond         8.a      

 

 

 

                           Kerületi versenyek

 

Angol nyelvi kerületi verseny

 

Wojniczky Zsófia                    7.b                   22. hely    (81 indulóból)

Kollin Sára                             8.b                   11. hely (108 indulóból)

Rózsa Noémi                           8.b                   28. hely (108 indulóból)

 

 

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírás verseny

5. évf.: Sólyom Kinga            5.a       2. hely

6. évf.: Imre Zsófia                 6.a     14. hely

7. évf.: Borsós Jázmin            7.b       6. hely

8. évf.: Rózsa Noémi              8.b       5. hely

 

Történelem verseny

8. évf. : Revuczky Helga        8.a         1. hely (38 indulóból) Továbbjutott a fővárosi döntőbe

7. évf.: Király Dávid               

 

Tiszán innen, Dunán túl” –Országos Népdaléneklési Verseny kerületi fordulója

KIEMELT ARANY FOKOZAT: LÉVAI ANGELIKA 8.a (továbbjutott a fővárosi fordulóba)

 

Multimédiás verseny

„Bakancsosok” csapat         1. hely

Tagok:  Kenyó Martin 7.a

              Fülöp Zalán     7.a

              Szőke Anna  7.b

              Tóth Krisztina 7.b

 

Kerületi karácsonyfadísz-készítő verseny

Egyéni kategória

5-8. évfolyam:

                                    Toman Helka Zita     6.b                  III. hely

                                                          

 

                                              

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny/Dél-Buda XI. és XXII. ker./

 

5. évfolyam:125 indulóból:

3. hely: „Kiszámolók” csapat

Tagjai: Fajszi Karsa                5.b

            Rónai Alexandra       5.b

            Márta Ákos                5.b

            Rumi Nimród             5.b

 

31.hely: „Számbűvölők” csapat: Borsós Ábel, Hodik Lilla, Bukovits Szonja, Varga Bence 5.a

41.hely: „Észagyak” csapat: Stock Ildikó, László Milla, Simon Anna, Oláh Ditte 5.b

           

8. évfolyam: 48 indulóból:

10. hely: „Ananászok” csapat: Németh Adél, Németh Eszter, Rózsa Noémi, Csabai Nikolett 8.b