Tanulmányi versenyeredmények alsó tagozaton

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2017-18.

 I. félév

 

Iskolai versenyek

 

 

Gratulálunk minden résztvevőnek.

 

 

Rajzverseny

 

 

1. évfolyam:                          1. Kálmán Lili                         1.b

                                               1. Barcsánszky Henrietta      1.b

                                               2. Simon Zsófia                      1.c

                                               2. Rusznák Ádám                    1.a

                                                3. Molnár Hajnalka                1.c

                                               3. Sztancsik Zalán                   1.a

 

2. évfolyam:                          1. Stanzel Emese                   2.c

                                               1. Stock Áron                        2.c

                                                2. Bukovits Beatrix                 2.b

                                               2. Zaman Melissa                  2.a

                                               3. Schmidt Emese                  2.c

                                               3. Mátrai Dávid                      2.c

 

3. évfolyam:                          1. Katkó Emese                     3.c

                                               2. Barbinek Csinszka              3.c                              

                                               3. Südi Anna                            3.b

 

4. évfolyam:                          1. Nagy Kamilla                     4.a

                                               2. Pongrátz Oxána                  4.b

                                               3. Burján Regina                    4.c      

 

Énekverseny

3. évfolyam:               1. Katkó Emese         3.c                  

                            2. Kolumbán Anna      3.b

                                               3. Jakab Anna             3.a

 

 

4. évfolyam:               1. Krett Zita               4.b

                        2. Molnár Luca           4.b

                                    3. Szilágyi Enikő         4.a

                                   

 

Kerületi versenyek

 

Montágh Imre emlékére rendezett alsó tagozatos „Mondd ki szépen” szépolvasó verseny

VII.helyezés:               Körmendi András 4.a

 

 

 

Kerületi rajzverseny

2. évfolyam:

 Bukovits Beatrix       2.b      különdíj

 Schmidt Emese         2.c        dicséret

 

3. évfolyam:

Katkó Emese              3.c       dicséret

Barbinek Csinszka     3.c       dicséret

 

4. évfolyam:

Pongrátz Oxána         4.b      1. hely

Nagy Kamilla             4.a       2. hely

Bukovits Júlia            4.c       dicséret

 

Kerületi karácsonyfadísz készítő verseny

Alsós osztály kategória: 2. c osztály                        3. helyezés

Egyéni 1-4. kategória:

különdíj:

Németh Erzsébet, Burján Regina, Chamie Sarah  4.c     

 

 

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny/Dél-Buda XI. és XXII. ker.

 

3. évfolyam: (111 csapatból)          

„Matepatikusok” csapat      21. hely

Tagjai:                         Amony Alizée Mira                3.a

                                    Csajági Áron                           3.a

                                    Kacsándi Dorka                      3.a

                                    Kátai Botond                          3.a

 

„Villám” csapat                     36. hely

Tagjai: Barbinek Csinszka, Sirály András, Csonka Botond, Keller Inez 3.c

 

„Számkirálynők” csapat       51. hely

Tagjai: Ács-Sánta Kata, Bátori Alexandra, Peregovits Anna, Szentgyörgyi Elizabet 3.a

 

 

4. évfolyam:(120 csapatból)          

„Agytörők” csapat                38. hely

Tagjai:                         Takács Zalán              4.a

                                    Rónai Dániel               4.a

                                    Frivaldszky Gergely    4.a

                                    Körmendi András       4.a