Kiűtő tanulók a 2018/2019-es tanévben

A 2018/2019-ES TANÉVBEN

KITŰNŐ TANULÓK

 

1. évfolyam:

1.a:

Groll Benedek

Kói Emma

Kondor Sára

Borsós Flóra

Lőkös Éda

Mahó Liza

Nagy Miklós

Pongrátz Krisztián

Sereg Viktória

Sztancsik Flórián

 

1.b:

Barbinek Csanád

Hardy Géza

Németh Lili

Sirály Eszter

Nagy Barnabás

Schmidt Enikő

Ribi Szilveszter

Kovács Dávid

 

1.c:

Feicht Anna

Gombos Mihály

Horváth Krisztián

Kunczly Kamilla

Kurta Kristóf

Móricz Panna

Simon Flóra

 

2.évfolyam:

2.a:

Azary Barnabás

Gonda Fruzsina

Halácsy Enikő

Hölzel Zsófia

László Tamara

Ligeti-Ziszisz Márk

Rózsa Boróka

Süle-Nilsson Leah Frida

Szabó István

Sztancsik Zalán

Tapodi Sári

Udvarhelyi Hanga Luca

 

2.b:

Barcsánszky Henrietta

Darányi Márk

Kovács Fanni

Szilágyi András

Vörös Dóra Franciska

 

3. évfolyam:

3.a:

Borsós Hunor

Kertész-Kovács Kende

Mónus Máté

Nagy Áron

Rakonczay Tamara

 

3.b:

Bukovits Beatrix Gertrúd

Hijazi Alex Bazil

Zatykó Lili Sára

 

3.c:

Fajszi Horka

Mátrai Dávid

Nagy Léna

Schmidt Emese

Stock Áron

Szabó Leila

 

4. évfolyam:

4.a:

Kátai Botond

Lányi Barnabás

Lehelvári Martin

Peregovits Anna

 

4.b:

Groll Bora

Kátai Emőke

Kolumbán Anna

Laczkó Katalin

Lukács Lilla

Ménesi Mira

Nagy Emese

Tóth Borka Adrienn

Udvarhelyi Zsófia Laura

Veres Nóra

 

4.c.:

Barbinek Csinszka

Galgóczi Ádám

Katkó Emese

Körmendi Lara

Lovas Olivér

Murvai Lenke

Sirály András

Takács Panna

 

5. évfolyam:

 

5.a:

Frivaldszky Gergely

Körmendi András

Rónai Dániel

Takács Zalán

 

5.b:

Horváth Panna Laura

Pongrátz Oxána Krisztina

Rixer Emma

 

6. évfolyam:

6.a:

Borsós Ábel

Sólyom Kinga

 

6.b:

Stock Ildikó

 

7. évfolyam:

7.b:

Bácsi Vanessza

Farkas Amanda

 

8. évfolyam:

8.b:

Krett Zsuzsanna

Toman Helka

 

A tanulmányi és sportversenyek helyezettjei suligyűlés keretében vették át kiváló teljesítményükért a megérdemelt jutalmukat.

 

Sporteredményeink

Diákolimpia összesített eredménye:

kerületi  III. hely

A diákolimpiai egyéni versenyszámok bajnokai:

 

Teremtájfutás:

Imre Gábor                     4.c    

Nagy Áron Norbert         3.a                                  

Sánta Kinga                     7.b                        

Farkas Amanda               7.b

         

Úszás:                  

Marosszéki Armand        2.a

Kunczly Bertalan             6.b

 

Sakk:

Schmidt Emese               3.c    

 

Falmászás:            

Oláh Ditte                        6.b

       

Judo:

Kurtács Zsófia                 6.a

 

Asztalitenisz:

Varga Zsófia                   7.b                                 

                             

Magasugrás:          Szarka Olivér        6.a    

                              Nagy Laura          7.b

         

Távolugrás:           Szarka Olivér        6.a

         

"100 méteres síkfutás:

Széplaki Balázs     8.b

         

Magasugrás:

Széplaki Balázs     8.b              

                             

Grundbirkózás:

Nagy Miklós                   1.a             

Pongrátz Krisztián          1.a    

Schmidt Enikő                1.b

Herczegh Letícia             2.a

Nagy Olivér                    3.a

Lányi Barnabás               4.a

Jakab Anna                     4.a

Zaman Melissza              3.a

Rakonczay Tamara          3.a    

         

A 2018-19-es tanévben az év sportolója, Páva Tibor emlékdíjat Széplaki Balázs 8.b osztályos tanuló érdemelte ki.

Gratulálunk!

 

A 2018-19-es tanévben:

 

A 3. évfolyam legjobb tanulója:

 

Fajszi Horka                        3.c 

 

A 4. évfolyam legjobb tanulója:

 

Groll Bora                            4.b

 

Az 5. évfolyam legjobb tanulója:         

 

Körmendi András              5.a

                       

A 6. évfolyam legjobb tanulója:

 

Fajszi Karsa                          6.b

 

A 7. évfolyam legjobb tanulója:

 

Farkas Amanda                  7.b

 

A 8. évfolyam legjobb tanulója:           

 

Toman Helka                      8.b

 

 

A 2018-19-es tanévben  AZ ISKOLA LEGJOBB TANULÓJA címet  Krett Zsuzsanna 8.b osztályos tanuló nyerte el.

 

 

8 éven át kitűnő tanuló:

 

Borsós Jázmin és Toman Helka 8.b osztályos tanulók

 

 

Gratulálunk a díjazott tanulók eredményeihez és ezért köszönetünket szeretnénk kifejezni a tanulók szüleinek is, hogy mindezeket lehetővé tették gyermekeik számára és támogatták őket a tanulásban.