Kítűnő tanulók, jeles eredmények

A 2017/2018-AS TANÉVBEN

KITŰNŐ TANULÓK

1. évfolyam:

1.a:

Hölzel Zsófia

László Tamara

Ligeti Izisz Márk

Rózsa Boróka

Szabó István

Sztancsik Zalán

 

1.b:

Barcsánszky Henrietta

Darányi Márk

Kapitány Zsombor

Kálmán Lili

Korona Dávid

Kovács Fanni

Vass Mira

 

1.c:

Halácsy Enikő

Juhász Nóra

Princzesz Patrícia

Somogyi Antónia

Szilágyi András

 

2.évfolyam:

2.a:

Borsós Hunor

Kertész-Kovács Kende

Mónus Máté

Nagy Áron

Rakonczay Tamara

 

2.b:

Bukovits Beatrix Gertrúd

Oláh Petra

Zatykó Lili Sára

 

 

 

 

2.c:

Fajszi Horka

Györgyik Eszter

Mátrai Dávid

Nagy Léna

Schmidt Emese

Séllei Zselyke

Stock Áron

Szabó Leila

 

3. évfolyam:

3.a:

Csajági Boldizsár

Kátai Botond

Peregovits Anna

Tóth Emília

 

3.b:

Groll Bora

Kátai Emőke

Lukács Lilla

Laczkó Katalin

Nagy Emese

Szécsényi Ákos

Tóth Borka Adrienn

Udvarhelyi Zsófia Laura

Veres Nóra

 

3.c:

Barbinek Csinszka

Galgóczi Ádám

Katkó Emese

Kollin Vince

Körmendi Lara

Lovas Olivér

Sirály András

 

 

4. évfolyam:

4.a:

Frivaldszky Gergely

Körmendi András

Rónai Dániel

Tapodi Kata

Turcsányi Eszter

Wojniczky Péter

 

4.b:

Horváth Panna Laura

Krett Zita

Lőrincz Bernadett

Orosz-Ballay Csenge Lilla

Pétery Norina

Pongrátz Oxána Krisztina

Rixer Emma

Seres Hermina

 

4.c:

Bukovits Júlia

Burján Regina

Lantos Gergő

 

 

5. évfolyam:

5.a:

Sólyom Kinga

 

5.b:

Fajszi Karsa

Márta Ákos

Rónai Alexandra

Stock Ildikó Petra

 

6. évfolyam:

6.a:

Lutor Júlia

 

 

6.b:

Bácsi Vanessza

Farkas Amanda

László Réka

 

 

7. évfolyam:

7.b:

Borsós Jázmin

Fülöp Réka

Krett Zsuzsanna

Toman Helka

 

 

8. évfolyam:

8.a:

Lázár Viktória

 

8.b:

Csabai Nikolett

Németh Adél

Rózsa Noémi

 

Sporteredményeink

Diákolimpia összesített eredménye:

kerületi IV. hely

 

A kerületi diákolimpiai egyéni versenyszámok bajnokai:

Hadobás Zétény                8.b      gyorskorcsolya, súlylökés,atlétika

Tölgyesi Levente              8.a      tájfutás

Sós Lilla                            8.b      asztalitenisz

Széplaki Balázs                 7.b      atlétika

Imre Zsófia                        6.a      tájfutás

Rumi Nimród                    5.b      tájfutás        

Kurtács Zsófia                   5.a      judo

Oláh Ditte                          5.b     falmászás

Pongrátz Oxána                 4.b      tájfutás

Körmendi András              4.a      tájfutás

Körmendi Lara                  3.c      tájfutás

 

A 2017-18-as tanévben:

A 3. évfolyam legjobb tanulója:

Kátai Botond                                  3.a 

 

A 4. évfolyam legjobb tanulója:

                       Körmendi András                          4.a

 

Az 5. évfolyam legjobb tanulója:

                        Fajszi Karsa                                     5.b

 

A 6. évfolyam legjobb tanulója:

                        Lutor Júlia                                       6.a

 

A 7. évfolyam legjobb tanulója:

Krett Zsuzsanna                             7.b

 

A 8. évfolyam legjobb tanulója:         

                                                            Németh Adél                                  8.b

 

 

AZ ISKOLA LEGJOBB TANULÓJA, 8 éven át kitűnő tanuló: Rózsa Noémi 8.b

 

   AZ ÉV SPORTOLÓJA: Hadobás Zétény 8.b

GRATULÁLUNK!

 

Családi érem:

Köszönetünket fejezzük ki Tölgyesi Levente 8.a osztályos tanuló szüleinek: Erőss Anikónak és Tölgyesi Lászlónak,

valamint Ökrös Tamás 8.a osztályos tanuló szüleinek: Varga Enikőnek és Ökrös Tibornak, amiért három gyermekük iskolánkban végezte el alapfokú tanulmányait.