Tanulmányi versenyeredmények - felső tagozat

 

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2017-18.

 II. félév

Iskolai versenyek

 

 

Matematika háziverseny

5. évf.:

1. Fajszi Karsa               5.b

2. Stock Ildikó               5.b

3. Márta Ákos               5.b

 

6. évf.:

1. Lutor Júlia                 6.a

2. Jónás Rodrigó           6.b

3. Imre Zsófia                6.a

 

7. évf.:

1. Wojniczky Zsófia    7.b

2. Toman Helka Zita    7.b

3. Borsós Jázmin          7.b

 

8. évf.:

1. Németh Adél           8.b

2. Rózsa Noémi            8.b

3. Kocsis Botond          8.a

 

Történelem verseny

5. évf.:

1. László Milla               5.b

2. Borsós Ábel               5.a

3. Rónai Alexandra      5.b

 

6. évf.:

1. Lutor Júlia                 6.a

2. Imre Zsófia                6.a

3. Kurtács András        6.b

 

7. évf.:

1. Krett Zsuzsanna      7.b

2. Kenyó Martin           7.a

3. Keszthelyi Soma      7.a

 

8. évf.:

1. Revuczky Helga       8.a

2. Kiss Márk                   8.a

 

 

 

 

 

Kazinczy-verseny

5-6. évf.:

1. Sólyom Kinga           5.a

2. Stock Ildikó               5.b

3. Rónai Alexandra      5.b

 

7-8. évf.:

1. Németh Eszter        8.b

1. Rózsa Noémi            8.b

2. Lévai Angelika          8.a

3. Frivaldszky Rita        8.a

 

Vers- és prózamondó verseny

5-6. évf. vers kategória:

1. Stock Ildikó               5.b

2. Borsós Ábel               5.a

3. László Milla               5.b

 

5-6. évf. próza kategória:

1. Rónai Alexandra     5.b

 

 

7-8. évf. vers kategória:

1. Krett Zsuzsanna      7.b

2. Németh Adél            8.b

2. Kunczly Nikoletta    7.b

 

 

 

Kerületi versenyek

(csak az első tíz helyezés)

 

Kerületi matematika verseny

Fajszi Karsa                    5.b          2. helyezés

Stock Ildikó                    5.b          9. helyezés

Lutor Júlia                      6.a          7. helyezés

Toman Helka                 7.b          7. helyezés

Németh Adél                8.b          3. helyezés

Rózsa Noémi                 8.b        10. helyezés

 

Herman Ottó biológia verseny

Krett Zsuzsanna          7.b        5. hely

Kiss Márk                       8.a        8. hely

 

 

Fekete István szépolvasó verseny

Rónai Alexandra          5.b        1. helyezés

Sólyom Kinga                5.a        2. helyezés

 

 

„Olvass velünk” 2 fordulós könyvtári vetélkedő /FSZEK rendezésében/

III. helyezés:

Imre Zsófia                     6.a

Koris Kinga                     6.a

Lutor Júlia                      6.a

 

 

„Szép magyar beszéd” (Kazinczy) verseny

Sólyom Kinga                5.a        4. helyezés

Stock Ildikó                    5.b        5. helyezés

Rózsa Noémi                 8.b        8. helyezés

 

Vers- és prózamondó verseny

Vers kategória:

Stock Ildikó                                  5.b        3. helyezés

Krett Zsuzsanna                         7.b        7. helyezés

 

Próza kategória:

Rónai Alexandra                        5.b        7. helyezés

Bodnár Hajnal Emese               8.b        8.helyezés

 

Angol szaktárgyi verseny 7. évfolyam

II. kategória, heti 4-5 óra:

Wojniczky Zsófia         7.b        7. helyezés

 

 

Angol nyelvi kreatív verseny

Írásbeli forduló:

Noname Team             2. helyezés

A csapat tagjai:

Borsós Ábel                    5.a

Mészáros Tamás          5.a

László Milla                    5.b

Solymosi Zsófia             5.b

 

Szóbeli forduló:

Gruffalo Team              2. helyezés

A csapat tagjai:

Varga Bence                  5.a

Stock Ildikó                    5.b

Rónai Alexandra          5.b

Márta Ákos                    5.b

 

Történelem verseny

Lutor Júlia                      6.a          9. helyezés

Krett Zsuzsanna           7.b          7. helyezés

Revuczky Helga            8.a        3. helyezés

 

 

 

 

Vizuális kultúra-rajzverseny

5-6. évfolyam:

Szomolányi Tímea       5.b        7. helyezés

Solymosi Zsófia             5.b        8. helyezés

Stock Ildikó Petra         5.b        9. helyezés

Rumi Nimród                              5.b    Különdíj

Sólyom Kinga                              5.a    Különdíj

7-8. évfolyam:

Szőke Anna Lili             7.b        2. helyezés

Kalászi Anna                  8.a        5. helyezés

Horváth Szonja             8.a        8. helyezés

 

Kerületi informatika verseny

Zatykó Bálint                               6.a        7. helyezés

Szécsényi Melinda                    6.b        8. helyezés

 

Kerületi közlekedési verseny

Farkas Amanda            6.b        2. helyezés

 

 

 

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny (Dél-Budai XI. és XXII. ker.):

Csapatverseny:

5. évf.:

Zrínyi csapat:  2. helyezés 31 csapatból

A csapat tagjai:

Stock Ildikó                    5.b       

Fajszi Karsa                    5.b       

Rumi Nimród                5.b

 

7. évf.:

A kerületi csapatok közül a 3. helyezés:

A csapat tagjai:

Toman Helka                 7.b       

Krett Zsuzsanna           7.b       

Bodnár Réka                  7.b

 

Egyéni verseny (csak az első harmadban végzett tanulók):

5. évf.: 334 fő közül

Stock Ildikó                    5.b                        7. helyezés

Fajszi Karsa                    5.b                      14. helyezés

Rumi Nimród                5.b                      25. helyezés

Márta Ákos                    5.b                      44. helyezés

Borsós Ábel                   5.a                      85. helyezés

 

6. évf.: 221 fő közül

Lutor Júlia                      6.a        35. helyezés

Rab Maximilla Zoé       6.a        56. helyezés   

 

 

 

 

7. évf.:  181 fő közül:

Toman Helka                7.b        35. helyezés   

Krett Zsuzsanna           7.b        37. helyezés

 

8. évf.: 148 fő közül:

Rózsa Noémi                 8.b        26. helyezés

Lóki Márk                       8.a        35. helyezés

Kalászi Anna                  8.a        50. helyezés

 

 

Fővárosi matematika verseny:

Fajszi Karsa                    5. helyezés (43 bejutott tanuló)

 

 

TIT Kalmár László 2 fordulós Matematika Országos Verseny              

Fajszi Karsa                    5.b        4. helyezés (28 bejutott tanuló)