Tanulmányi versenyeredmények - alsó tagozat

 

 

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2017-18.

 II. félév

Iskolai versenyek

 

 

Matematika háziverseny

3. évf.:

1. Kátai Botond            3.a

2. Csajági Boldizsár     3.a

3. Bátori Alexandra     3.a

 

4. évf.:

1. Körmendi András   4.a

2. Takács Zalán             4.a

3. Rónai Dániel             4.a

 

Helyesírás verseny

3. évf.:

1. Prezsecsán Balázs  3.a

2. Laczkó Katalin          3.b

3. Groll Bora                  3.b

 

4. évf.:

1. Horváth Panna        4.b

1. Körmendi András    4.a

2. Péteri Norina            4.b

3. Pongrátz Oxána       4.b

 

Szövegértés verseny

3. évf.:

1. Barbinek Csinszka  3.c

2. Keller Inez                 3.c

2. Katkó Emese             3.c

3. Kátai Botond            3.a

3. Laczkó Katalin          3.b

 

4. évf.:

1. Bukovits Júlia           4.c 

 

Szépolvasás verseny

3. évf.:

1. Ménesi Mira            3.b       

2. Veres Nóra                3.b

2. Barbinek Csinszka   3.c       

3. Jakab Anna                3.a

3. Kolumbán Anna      3.b

 

 

 

 

4. évf.:

1. Frivaldszky Gergely              4.a

2. Lőrincz Bernadett                 4.b

2. Rónai Dániel                           4.a

3. Németh Erzsébet                  4.c

3. Chamie Sarah                         4.c

 

 

Vers- és prózamondó verseny

3. évf. vers kategória:

1. Barbinek Csinszka  3.c

1. Bátori Alexandra    3.a

 

3. évf. próza kategória:

1. Keller Inez                 3.c

 

4.évf. vers kategória:

1. Rónai Dániel             4.a

2. Bukovits Júlia           4.c

3. Bálint Zalán               4.c

 

4. évf. próza kategória:

1. Takács Zalán            4.a

2. Kohlbauer Ákos       4.a

3. Zaman Merwe          4.a

3. Chamie Sarah           4.c

3. Németh Erzsébet    4.c

 

 

 

Kerületi versenyek

 

Kerületi matematika verseny

Kátai Botond                 3.a                           XIII. hely

Bátori Alexandra          3.a                           XVI. hely

 

Fekete István szépolvasási verseny

Ménesi Mira                 3.b        III. hely

Frivaldszky Gergely    4.a        Dicséret

 

Helyesírás verseny:

Laczkó Katalin               3.b        IX. hely

Groll Bora                       3.b        XIII. hely

 

Körmendi András         4.a        VI. hely

Horváth Panna             4.b        XII. hely

 

 

 

 

 

Vers- és prózamondó verseny

3. évfolyam, vers kategória:

Bátori Alexandra          3.a        V. hely

Barbinek Csinszka        3.c        VIII. hely

 

3. évfolyam, próza kategória:

Keller Inez                      3.c        Különdíj

 

4. évfolyam, vers kategória:

Rónai Dániel                  4.a        IX. hely

 

4. évfolyam, próza kategória:

Takács Zalán                  4.a        IX. hely

 

 

Kerületi közlekedési verseny

Rónai Dániel                 4.a        I. hely

 

 

 

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny (XI. és XXII. ker.):

2. évf.: 387 fő közül

Borsós Hunor                2.a         65. helyezés

Fajszi Horka                  2.c         75. helyezés

Rakonczai Tamara       2.a          97. helyezés

Nagy Áron                     2.a         99. helyezés

 

3. évf.: 454 fő közül

Szentgyörgyi Elizabet              3.a          25. helyezés

Bátori Alexandra                        3.a          47. helyezés

Kolumbán Anna                         3.a        107.helyezés

 

4. évf.: 385 fő közül:

Frivaldszky Gergely                   4.a        10. helyezés

Takács Zalán                                4.a        41. helyezés

Bukovits Júlia                              4.c         66. helyezés

Körmendi András                       4.a        68. helyezés

Szabó-Pálffy Mátyás                 4.b        79. helyezés