Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2019-20.

 I. félév

 

Iskolai versenyek

 

Angol fordítóverseny

6. évfolyam (5 órás):

1. Séfel Álmos                       6.b

2. Turcsányi Eszter                 6.a

3. Linczmayer Rozália            6.c

 

7. évfolyam (5 órás) és 8. évfolyam (3 órás):

1. Ézsiás Tamás                      8.a

2. Velkopolszky Karina           7.b

3. Novák Krisztián                  7.b

 

8. évfolyam 5 órás:

1. Koris Kinga                         8.a

2. Bodnár Mikolt                    8.b

3. Szécsényi Melinda              8.b

 

                       

Kerületi versenyek

 

7-8. évfolyamos tanulók XXVII. Országos történelem tanulmányi versenye

Sólyom Kinga              7.a         7. hely

Körösényi Sámuel       7.a       12. hely

 

Tiszán innen, Dunán túl…. népdaléneklési verseny

Ezüst fokozat
Kára Orsolya                          6.b

Molnár Luca                           6.b

Molnár Luca Nikoletta           6.b

Molnár Vanda Evelin              6b

Kurta Viktória                         6.c

                              

Állatok világnapja pályázat

Csoportos pályázat

Állatos páros               Különdíj

Chamie Sarah  és Linczmayer Rozália 6.c

 

Egyéni pályázat

5. évfolyam:

Kiss Lara                     5.a       1. helyezés

6. évfolyam:

Turcsányi Eszter       6.a       2. helyezés    

Szilágyi Enikő              6.a       3. helyezés

 

 

Állatok világnapja: Szeresd őket! Rajzpályázat!

(BMK szervezésében)

Pongrátz Oxána          6.b

Szabó-Kazár Emma     5.b

Linczmayer Rozália    6.c

 

 

 

„Veletek zöldül Újbuda”  Mit tehetünk a klímaváltozás ellen?

Multimédiás verseny

„Poszáták” csapat     ZÖLD OTTHON TERVEZÉSE  III. hely

Tagok: 

Linczmayer Rozália    6.c

Rónai Dániel               6.a

Takács Zalán               6.a

Wojniczky Péter          6.a

 

„GREEN RICHFIELD” csapat  ZÖLD GAZDAGRÉT     III. hely

Tagok:

Borsós Ábel                 7.a

Pongrátz Adrián          7.a

Sólyom Kinga              7.a

Varga Bence               7.a

 

„Hupikék Zöldikék” csapat  ZÖLD LAKÓPARK       IV. hely

Tagok:

Gál Bálint                    7.a

Chamie Mohamed     7.b

Rumi Nimród              7.b

Agócs Brúnó               7.b

 

„GO-GREEN” CSAPAT           ZÖLD OTTHON           III. hely

Tagok:

Bácsi Vanessza           8.b

Farkas Amanda           8.b

Nagy Laura                 8.b

Zatykó Bálint              8.a

 

                                             

                                              

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny

/Megyei/körzeti forduló Dél-Buda XI. és XXII. ker./

 

5. évfolyam:

114 induló csapatból:

65. hely: „MISSBRAINS” csapat        

Tagjai:Katkó Emese, Körmendi Lara, Barbinek Csinszka, Murvai Lenke 5.c 

 

 

80. hely: „Agyrugók” csapat

5.c: Lovas Olivér, Galgóczi Ádám, Simon Gergely

 

95. hely: „Négyes Fogat” csapat

5.b: Laczkó Katalin, Ménesi Mira, Veres Nóra, Husonyicza Botond

108. hely: „Krémes Négyes” csapat

5.a: Kacsándi Dorka, Peregovits Anna, Szentgyörgyi Elizabet, Tóth Emília

 

6. évfolyam:  

100 induló csapatból:

19. hely: „Kockák” csapat

6.a: Frivaldszky Gergely, Rónai Dániel, Körmendi András, Takács Zalán

 

98. hely: „Titánok” csapat:

Bukovits Júlia, Lantos Gergő 6.c, Süle-Nilsson Dante 6.a

 

7. évfolyam: 

52 induló csapatból:

2. hely: „EszeS” csapat                    

Tagjai: Borsós Ábel, Körösényi Sámuel, Varga Bence 7.a, Rumi Nimród 7.b

 

8. évfolyam:

40 induló csapatból:

16. hely: „Téglatestek” csapat          8.b osztály

Tagjai: Farkas Amanda, Bácsi Vanessza, Jónás Rodrigó, Ternusz-Nagy Kevin

 

 

align="center"> Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

 

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2019-20.

 I. félév

 

Iskolai versenyek

 

Angol fordítóverseny

6. évfolyam (5 órás):

1. Séfel Álmos                       6.b

2. Turcsányi Eszter                 6.a

3. Linczmayer Rozália            6.c

 

7. évfolyam (5 órás) és 8. évfolyam (3 órás):

1. Ézsiás Tamás                      8.a

2. Velkopolszky Karina           7.b

3. Novák Krisztián                  7.b

 

8. évfolyam 5 órás:

1. Koris Kinga                         8.a

2. Bodnár Mikolt                    8.b

3. Szécsényi Melinda              8.b

 

                       

Kerületi versenyek

 

7-8. évfolyamos tanulók XXVII. Országos történelem tanulmányi versenye

Sólyom Kinga              7.a         7. hely

Körösényi Sámuel       7.a       12. hely

 

Tiszán innen, Dunán túl…. népdaléneklési verseny

Ezüst fokozat
Kára Orsolya                          6.b

Molnár Luca                           6.b

Molnár Luca Nikoletta           6.b

Molnár Vanda Evelin              6b

Kurta Viktória                         6.c

                              

Állatok világnapja pályázat

Csoportos pályázat

Állatos páros               Különdíj

Chamie Sarah  és Linczmayer Rozália 6.c

 

Egyéni pályázat

5. évfolyam:

Kiss Lara                     5.a       1. helyezés

6. évfolyam:

Turcsányi Eszter       6.a       2. helyezés    

Szilágyi Enikő              6.a       3. helyezés

 

 

Állatok világnapja: Szeresd őket! Rajzpályázat!

(BMK szervezésében)

Pongrátz Oxána          6.b

Szabó-Kazár Emma     5.b

Linczmayer Rozália    6.c

 

 

 

„Veletek zöldül Újbuda”  Mit tehetünk a klímaváltozás ellen?

Multimédiás verseny

„Poszáták” csapat     ZÖLD OTTHON TERVEZÉSE  III. hely

Tagok: 

Linczmayer Rozália    6.c

Rónai Dániel               6.a

Takács Zalán               6.a

Wojniczky Péter          6.a

 

„GREEN RICHFIELD” csapat  ZÖLD GAZDAGRÉT     III. hely

Tagok:

Borsós Ábel                 7.a

Pongrátz Adrián          7.a

Sólyom Kinga              7.a

Varga Bence               7.a

 

„Hupikék Zöldikék” csapat  ZÖLD LAKÓPARK       IV. hely

Tagok:

Gál Bálint                    7.a

Chamie Mohamed     7.b

Rumi Nimród              7.b

Agócs Brúnó               7.b

 

„GO-GREEN” CSAPAT           ZÖLD OTTHON           III. hely

Tagok:

Bácsi Vanessza           8.b

Farkas Amanda           8.b

Nagy Laura                 8.b

Zatykó Bálint              8.a

 

                                             

                                              

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny

/Megyei/körzeti forduló Dél-Buda XI. és XXII. ker./

 

5. évfolyam:

114 induló csapatból:

65. hely: „MISSBRAINS” csapat        

Tagjai:Katkó Emese, Körmendi Lara, Barbinek Csinszka, Murvai Lenke 5.c 

 

 

80. hely: „Agyrugók” csapat

5.c: Lovas Olivér, Galgóczi Ádám, Simon Gergely

 

95. hely: „Négyes Fogat” csapat

5.b: Laczkó Katalin, Ménesi Mira, Veres Nóra, Husonyicza Botond

108. hely: „Krémes Négyes” csapat

5.a: Kacsándi Dorka, Peregovits Anna, Szentgyörgyi Elizabet, Tóth Emília

 

6. évfolyam:  

100 induló csapatból:

19. hely: „Kockák” csapat

6.a: Frivaldszky Gergely, Rónai Dániel, Körmendi András, Takács Zalán

 

98. hely: „Titánok” csapat:

Bukovits Júlia, Lantos Gergő 6.c, Süle-Nilsson Dante 6.a

 

7. évfolyam: 

52 induló csapatból:

2. hely: „EszeS” csapat                    

Tagjai: Borsós Ábel, Körösényi Sámuel, Varga Bence 7.a, Rumi Nimród 7.b

 

8. évfolyam:

40 induló csapatból:

16. hely: „Téglatestek” csapat          8.b osztály

Tagjai: Farkas Amanda, Bácsi Vanessza, Jónás Rodrigó, Ternusz-Nagy Kevin