Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2019-20.

 I. félév

 

Iskolai versenyek

 

 

Montágh Imre emlékére rendezett

„Mondd ki szépen” szépolvasó verseny

4. évfolyam:

1. Csurja Korina                 4.c

2. Urbán Mátyás                  4.b

3. Prókai Kristóf                   4.b

 

Rajzverseny

 

I. évfolyam:

 

1. Darányi Anna                1.a

2. Gonda Mirjam                 1.b

3. Katkó Enikő Petra           1.a

Különdíj:

Borbély Johanna                1.a

 

 

II. évfolyam:

 

1. Korbuly Anna               2.b

2. Sereg Viktória                2.a

3. Móricz Panna Viktória    2.c

Különdíj:

Németh Liliána                   2.b

Mahó Anna Liza                 2.a

 

 

III. évfolyam:

 

1. Vörös Dóra Franciska   3.b

2. Horváth Boglárka             3.b

3. Süle Nilsson Leah Frida   3.a

Különdíj:

Kálmán Lili         3.b

Juhász Nóra      3.a

 

 

IV. évfolyam:

 

1. Bognár Luca              4.b

2. Rakonczay Tamara     4.a

3. Bukovits Beatrix          4.b

Különdíj:

Oláh Petra        4.b

Boros Maja       4.c

 

 

Énekverseny

 

III. évfolyam:

1. Darányi Márk                              3.b

2. Barcsánszky Henrietta              3.b

3. Müller Mónika                 3.a

 

IV. évfolyam:

1. Kovács Rafaella                        4.a

2. Kertész Kovács Kende              4.a

3. Peregovits Dániel                       4.b

 

                                                                      

 

Kerületi versenyek

 

Montágh Imre emlékére rendezett alsó tagozatos

„Mondd ki szépen” szépolvasó verseny

 

Csurja Korina           4.c       dicséret

          

 

Kerületi énekverseny

 

Kovács Rafaella                  4.a dicséret

           

 

Újbuda Önkormányzatának 19. Vers-és Prózamondó Versenye

Versmondó kategória

 

Peregovits Dániel   4.b      Különdíj

Hancz Ádám           4.b                  I. hely

 

 

 

 

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

Megyei/Körzeti forduló (XI., XXII. kerület)

 

 „Szótündérek” csapat a 4. c osztályból:  23. hely  107 induló csapatból

Schmidt Emese      

Újvári Hanna                      

Györgyik Eszter      

Korbuly Luca          

 

 

„Halkak vagyunk” csapat a 4.b osztályból: 48. helyezés

Kiss Noel

Oláh Petra

Prókai Kristóf

Rózsavölgyi Noémi

 

„Magyaragyak” csapat a 4. c osztályból: 65. helyezés

Mátrai Dávid

Fajszi Horka

Zákány Péter

Rakonczay Zsombor

 

„Észhurrikán” csapat a 4. c osztályból: 70. helyezés

Nagy Léna

Csurja Korina

Séllei Zselyke

Szabó Leila

 

Bolyai matematikai csapatverseny

/Megyei/Körzeti forduló (XI. és XXII. ker./

 

3. évfolyam:

„Matekbetyárok” csapat a 3.a osztályból:    37. hely   88 induló csapatból

László Tamara

Halácsy Enikő

Azary Barnabás

Sztancsik Zalán

 

4. évfolyam:

„Villámagyak” csapat a 4.c osztályból:    VI. helyezés    122 csapatból

Fajszi Horka

Rakonczay Zsombor

Mátrai  Dávid

Juhász Péter

 

„Ravasz Rókák” csapat a 4.a osztályból: 61. helyezés

Mónus Máté

Rakonczay Tamara

Nagy Áron

 

„Lángelmék” csapat a 4.a osztályból: 70. helyezés

Borsós Hunor

Kertész-Kovács Kende

Zaman Melissa

Tomoga Anna

 

 

 

„Okostojások” csapat a 4.b osztályból: 84. helyezés

Kiss Noel

Hijazi Alex

Zatykó Lili

Peregovits Dániel

 

 

„Logikák” csapat a 4.c osztályból: 95. helyezés

Nagy Léna

Schmidt Emese

Újvári Hanna

Szabó Leila